جزوات ریاضی تیزهوشان نهم

دسترسی کامل به:

ورود به جزوات درس آموز

دریافت جزوات

ورود به سوالات و امتحانات درس آموز

سؤالات امتحانی

جزوات تیزهوشان ریاضی نهم (جدید: 1400-1399)

شامل: درسنامه بسیار پیشرفته، دوره کامل تست، پاسخ نامه تشریحی

صفحات: 8 جزوه در 350 صفحه + 70 صفحه پاسخنامه

نوع: مفهومی - فوق پیشرفته

ویرایش: آبان ماه 1399

(لینک‌های دانلود کمی پایین‌تر در همین صفحه :: راهنمای دانلود)

جزوات در دو نوع ارائه شده اند:

نوع اول: جزوه های خودآموز، ویژه دانش آموزان و دبیران

نوع دوم: جزوه های تدریس، ویژه مدرسان

هر دو نوع را در ادامه با دانلود نمونه ها ببینید.

معرفی کلی:
مجموعه آموزشی تیزهوشان ریاضی سال نهم جهت آماده سازی دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس سمپاد (استعدادهای درخشان) و مدارس نمونه دولتی با درسنامه بسیار قوی و کامل به همراه نمونه تست های فراوان توسط آقای دکتر علیرضا نورالدینی با توجه به آزمون های ورودی دوره های قبل با کیفیتی بی نظیر تهیه گردیده است. همچنین، مطالعه این مجموعه به مدرسان ارجمند تیزهوشان، هر شخص یا دانش آموزی که در اندیشه یادگیری ریاضیات ناب و شکوفایی خلاقیت فکری در زمینه های مرتبط با ریاضیات است، اکیداً توصیه می گردد.

نوع اول: جزوات خودآموز

کاربران گرامی:

جزوات بی نظیر تیزهوشان ریاضی سال نهم، جهت آمادگی شرکت در آزمون کشوری ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی با برترین کیفیت تهیه گردیده است.

دانش آموزان، اساتید و خانواده ها:
مطالعه این جزوات به تمام دانش آموزان نخبه سال نهم و بالاتر و اساتید گرامی توصیه می گردد.

دانلود نمونه:
جهت دانلود نمونه جزوه این درس کلیک کنید:

دانلود PDF جزوه تیزهوشان نهم

(خرید مجموعه کامل جزوات)

دانلود پاسخ‌نامه

معرفی جزوه

(جزئیات مجموعه کامل جزوات این درس در ادامه همین صفحه)

این مجموعه:

از صفر تا صد ریاضیات تیزهوشان سال نهم با برترین روش آموزشی

شامل:

درسنامه مفهومی با مثال های متوع + بانک تست + پاسخ‌نامه تشریحی

مطالب مرتبط:
احتمالا علاقمند به مشاهده موارد زیر هستید . . .

تمام جزوات

مشاهده تمام جزوات

جزوه های ریاضی سال نهم

جزوات ریاضی نهم

جزوه های ریاضی سال هشتم

جزوات ریاضی هشتم

جزوه های ریاضی ششم تیزهوشان

جزوات پیشرفته ششم

نوع دوم: جزوات تدریس

این نسخه از جزوه های ریاضی تیزهوشان سال نهم جهت کمک به مدرسان، دبیران و اساتید، آموزشگاه های درسی و اولیاء دانش آموزان با هدف کیفیت بخشی و سهولت در امر تدریس با روشی منحصر بفرد تهیه گردیده است.

مدرس گرامی:
در زمانی کوتاه، صاحب جزوات شخصی خود شده و به آسانی و بسیار مؤثر تدریس کنید.

لینک دانلود: جهت دانلود نمونه کلیک کنید:

دانلود نمونه جزوه تدریس PDF

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ماهیت جزوات ویژه تدریس، از لینک های زیر استفاده کنید:

پیشنهاد ویژه به مدیران آموزشگاه ها و مدارس غیر دولتی جزوات ریاضی ویژه تدریس

مدرسین گرامی:

پیشنهاد ویژه: جزوات تدریس هر درس به نام خود را به صورت چاپ شده با کیفیت عالی برای تعداد (10 نسخه به بالا) با 50 درصد تخفیف از ما تحویل گرفته و موثر و روان تدریس کنید.

معرفی کامل:

بسته آموزش تیزهوشان ریاضی سال نهم مطابق با کتاب های درسی و بر اساس سوالات ادوار آزمون های سمپاد (ورود به مدارس استعدادهای درخشان - تیزهوشان) و ورود به مدارس نمونه دولتی در 8 جزوه و 350 صفحه درسنامه به صورت مبحثی و با عناوین زیر نگارش شده است:

 • جزوه شماره 1 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «مجموعه ها و احتمال» شامل: مفاهیم پایه مجموعه ها و بحث قوی زیرمجموعه ها و تعداد آن ها، اعمال جبری روی مجموعه ها، کاربرد مجموعه ها در مبحث احتمال و محاسبه احتمالات، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 2 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «مجموعه اعداد حقیقی» شامل: بررسی عددهای گویا و محاسبات عادی و پیشرفته و ترکیبی با آن ها، معرفی عددهای گنگ و نمایش آن ها، معرفی تمام اعداد حقیقی، معرفی قدر مطلق عددها و بررسی و استفاده از برخی خواص قدر مطلق، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 3 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «استدلال در هندسه» شامل: مفاهیم پایه احکام هندسی، استدلال و اثبات احکام، روش های اثبات در هندسه، هم نهشتی اشکال و مثلث ها و اثبات نمونه ها و کاربردهایی از هم نهشتی، اشکال هندسی متشابه، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 4 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «توان و ریشه گیری» شامل: مفاهیم توان رسانی عددها و خواص محاسبات عددهای توان دار، نماد علمی، ریشه گیری و رادیکال، محاسبات گوناگون با رادیکال ها، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 5 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «عبارت های جبری» شامل: مفاهیم مربوط به چندجمله ای، ساده کردن، محاسبات جمع و تفریق ضرب چند جمله ای، مفهوم اتحاد چند جمله ای، اتحادهای مهم و پیشرفته، تجزیه چند جمله ای و برخی کاربردها، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 6 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «خط و معادلات» شامل: مفاهیم دستگاه مختصات و نقاط در آن، قرینه سازی نقاط، بررسی روابط خطی، معادله خط و نمودار آن، شیب خط و نوشتن معادله خط، مقایسه خطوط با یکدیگر، انواع روش های حل دستگاه و برخی کاربردها، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 7 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «عبارات گویا» شامل: مفاهیم عبارت گویا و دامنه آن، ساده کردن عبارات، محاسبات گوناگون جمع و تفریق، محاسبه ضرب و تقسیم عبارات گویا، تقسیم چند جمله ای و تعیین باقی مانده و خارج قسمت، محاسبات سریع با کسرها طبق قوانین مختلف تناسب، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها
 • جزوه شماره 8 ریاضی تیزهوشان نهم:
  این جزوه «مساحت و حجم» شامل: مفاهیم بررسی کامل اشکال هندسی: مکعب و مکعب مستطیل و محاسبات مربوط به قطرها، مساحت و حجم، منشور شامل منشور قائم و مایل و محاسبات مساحت و حجم، محاسبات استوانه در حالت قائم و مایل، بررسی هرم و مخروط شامل بررسی هرم منتظم و غیر منتظم و محاسبات حجم و مساحت، بررسی مخروط در حالت قائم و کلی و محاسبات حجم و مساجت، گسترده مخروط، بررسی مساحت و حجم کره و نیم کره، بررسی محاط یا محیط بودن اشکال هندسی درون یکدیگر، دوره تست پایانی و پاسخ نامه تست ها است. در پایان جزوه، بخشی برای بیان برخی نکات پیشرفته تر قرار داده شده است.
  + پاسخنامه تست ها

ثبت سفارش جزوات:

جزوات ریاضی تیزهوشان نهم را به دو روش می‌توان دریافت کرد:

 • فایل جزوات:
  در این روش فایل‎های جزوات به صورت pdf با روش آموزشی عالی و قابل چاب از طریق ایمیل (حدود 3 ساعت بعد از ثبت، البته 12 ساعت برای جزوات تدریس) ارسال شده و در این روش جزوات حدود 30 درصد نسبت به جزوات چاپ شده تخفیف دارند:
  • فقط جزوات ویژه تدریس: 440 هزار تومان
  • فقط جزوات خودآموز: 440 هزار تومان
  • جزوات ویژه تدریس همراه جزوات خودآموز: 660 هزار تومان
 • نسخه چاپی:
  در این روش، مجموعه جزوات با پرینت بسیار با کیفیت و کلاسور شده با کیفیتی عالی توسط پست پیشتاز (3 تا 5 روزه) ارسال می‎گردد. هزینه‎ی ارسال جزوات در این روش به عهده‎ی درس‎آموز است.
  • فقط جزوات ویژه تدریس: 550 هزار تومان
  • فقط جزوات خودآموز: 550 هزار تومان
  • جزوات ویژه تدریس همراه جزوات خودآموز: 800 هزار تومان

جهت سفارش این بسته آموزشی کلیک کنید:

جزوات آموزش ریاضی درس آموز
خرید فایل جزوات ریاضی

برای کسب اطلاع لحظه‌ای از جزوات جدید و به‌روز، پیام بدهید:

 • واتساپ-تلگرام-سروش

 • تماس تلفنی یا پیامک

روش های ارتباطی با درس آموز
0935-600-8454